Kauçuk Kolon Köşe

Kauçuk Kolon Köşe Otopark

 
 
 
Ürün Kodu : ARP-80101
Köşe Koruyucu Ölçüsü : 80 x 10 x 1.5 cm
Ağırlık : 1,80 Kg
Teknik Özellikleri : 4 Adet Yüksek Performans Reflektif Malzeme
Malzeme Türü : Kauçuk
Montaj Malzemeleri : 20 adet Plastik Dübel ve Çivi
 
Kauçuk Otopark Köşe Kolon Koruyucu ürününü yetkili satıcımızdan hemen alabilirsiniz.
Kauçuk Otopark Kolon Köşe

Kauçuk Otopark Kolon Köşe

 

Kauçuk Otopark Kolon Köşe Koruyucu (Eko-Köşeli) Otoparkınızın içinde ve giriş çıkışlarında araçları ve binayı korumak artık çok kolay. Otopark köşe kolon koruyucu ile hem

KÖŞE binanızı çarpmaların etkisinden koruyabilir, hem de araçların çarpma sonucu alacakları zararı azaltabilirsiniz. PVC malzeme ile üretilen ve uzun ömürlü olan kolon koruyucu çarpmalara dayanıklıdır.

Reflektif malzeme ile gece görüşü sağlar, kolay farkedilir. Mesafe tayininde yardımcı olur. Kolon koruma da etkin bir çözüm arıyorsunuz bu ürün tam size göre.

Ürünle birlikte montaj vida ve dübelleri ücretsiz olarak sevk edilmektedir

Roshan idea Arpiran. olarak, firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Doğru ürün seçiminden başlayarak satış sonrası teknik hizmetlere varıncaya kadar müşteri iletişimini “açıklık” ilkesi üzerine tesis eden Roshan idea , müşterisinin nezdinde “dürüst işletme” kanaatini sürdürmeyi varlık nedeni olarak addedmektedir. Gelişmeye ve Ar-Ge kapsamında yeni ürünler yapmaya devam ediyoruz.

 Arpiran tarafından üretimi gerçekleştirilen trafik işaretleri, trafik levhaları, trafik sistemlerinin sergilendiği ürünleri çalışır durumda izleyebileceğiniz modern ve donanımlı bir showroom ünitemiz bulunmaktadır. Burada trafik levhalarından sinyalizasyona, ledli ürünlerden güneş enerjili sistemlere birçok ürünü inceleyebilirsiniz.

Kauçuk Otopark Kolon Köşe

Kauçuk Otopark Kolon Köşe

Kauçuk Otopark Kolon Köşe

Kauçuk Kolon Köşe

Otopark Kolun Köşe Koruyucu Standartları


DIN EN ISO: 9001:2008

Kolon köşe koruyucu

Otoparklarda, çarpışmadan dolayı kolonlar ve araçlarda oluşabilecek zararları en aza indirir. Yüksek performanslı reflektif bantları sayesinde araç sürücülerini uyarır. Estetik bir görünüme sahiptirler. Ürünler doğal hava şartlarına dayanıklı üretilmektedir.

 MONTAJI VE KULLANILDIĞI YERLER :

       8 mm plastik çivili dübel ile montajı yapılmaktadır. Kurulumu kolay ve basittir.

       AVM, Plazalar, Hastaneler ve tüm otoparklarda kullanabilirsiniz.

Otoparklarda araçların ve kolonların zarar görmesini engellemek amaçlı kullanılan otopark kolon köşe koruyucu şeritli boyası ile sürücülerin dikkatini çekip uyarıcı özelliğede sahiptir.

2 Farklı model seçeneği ile ihtiyacınıza özel çözümler sunmaktadır.
kauçuk otopark köşe koruyucu kolonlar yüksek dayanıma sahiplerdir.

 
 Otoparklarda, çarpışmadan dolayı kolonlar ve araçlarda oluşabilecek zararları esnek yapısı sayesinde engeller. Yüksek performanslı reflektif bantları sayesinde araç sürücülerini uyarır. Estetik bir görünüme sahiptirler. Ürünler doğal hava şartlarına dayanıklı üretilmektedir. Farklı renklerlerde dizayn edilmiş otoparklar için 5 farklı renk seçeneği ile EVA kolon köşe koruyucular.