Kauçuk Araç Stoperi

Kauçuk Araç Stoperi 500x150x100mm

Kauçuk araç stoperleri, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı ve park sorunlarını çözmek için uygulanan pratik bir ürünüdür. Genellikle otoparklarda ve araç park alanlarında, uyarıcı ve araç durdurucu görevi görür. Kurulumu ve montajı kolaydır.

rubber car stoppers
rubber car stoppers

 

Ürün Kodu : ARP-500
Ölçü : 500 x 150 x 100 mm
Malzeme Türü : Kauçuk
Renk Opsiyonları :  Siyah
Ağırlık :  4.50 kg
Teknik Özellikler : 3x Reflektif sarı yol bandı

Otopark Araç Durdurucu Kauçuk Stoper ürününü yetkili satıcımızdan hemen alabilirsiniz.

50 cm kauçuk araç durdurucu stoper, araç dayama takozu, araç durdurucuolarak da tanımlanabilen bir güvenlik ürünüdür.

Otoparklarda kullanılmasının yanında çevre ve şehircilik bakanlığı’nın bisiklet yollarıyla ilgili genelgesine uyan kauçuk malzeme ve 15 cm yüksekliğiyle bisiklet yollarında yol ayırıcı olarak da kullanılır.  Böylece bisiklet yoluyla yaya yolu ya da araç yolunu ayırıp güvenli bir ortam oluşturmak hedeflenir. Siyah stoperin üzerinde 4 adet reflektif bantbulunmaktadır. Üzerinde bulunan reflektif bantlar sayesinde geceleri yüksek görünürlük sağlar. 50 cm uzunluğunda, 10 cm genişliğinde, 15 cm yüksekliğinde olan ürün yaklaşık 4,5 kg olup 2 adet montaj deliğine sahiptir.

Açık ve kapalı otoparklar, bina ve mağaza önlerinde kullanılan pratik bir üründür. Otoparklarda her araç için iki adet kullanılır. İdeal yüksekliği ve kauçuk olması sebebiyle esnek yapısı sayesinde araçlara zarar vermez. Şık görseli projelerde tercih sebebi olmaktadır.

2 adet vida ve dübel ile yere sabitlenir. 10 x 150 mm triflon vida ve plastik dübel ile birlikte verilmektedir.

 

 

Kauçuk Araç Stoperi

Kauçuk Araç Stoperi

Kauçuk araç stoperi nedir?

 

Otopark Araç Durdurucu Kauçuk Stoper ; Araç yaslama stoperi veya Araç durdurucu olarak da adlandırılmaktadır. Açık veya kapalı bütün otoparklarda, bina girişlerinde, mağaza önlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında düzenli araç parkını sağlamak için ideal bir üründür.

 

Ne İçin ve Nerede Kullanılır?

 Araçların düzensiz bir şekilde park etmesi sonucu, bir çok tatsız olaylar ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle düzenli park yerlerinin olması isteyen iş yeri, bina veya kurum sahipleri, araçlar için bu ürünü kullanmaktadır. Böylelikle tüm araçlar gerektiği gibi park yapabilmekte ve oluşabilecek sorunların önüne geçilmektedir.

Bina önlerinde ve araç park alanlarında

Mağaza önlerinde

Site ve konut çevresinde

⋙ Açık ve kapalı tüm otoparklarda

Avm ve site içlerinde

Özel park alanlarında

Tır/kamyon park yerlerinde

Hastane ve kamu bina önlerinde kullanılmaktadır.

Özellikleri

Kauçuk araç stoperi 550x160x100 mm ölçülerine sahiptir. Esnek malzeme özelliği sayesinde aracınızın zarar görmeden park edilmesine yardımcı olur. Kauçuk malzemeden imal edilmesinden dolayısıyla zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Montaj İşlemi Nasıl Yapılır?

Kuruluma hazır halde gelmektedir. Paketinden çıkartıp, üzerinde yer alan trifon vida ve dubeller aracılığı ile montaj yapılacak yere bağlanması yeterlidir. (Ürün paket içerisinde ücretsiz olarak trifon vidalar ve dubeller gönderilmektedir.)

Ne İçin Kullanılır?

Düzenli park yerlerinin olması isteyen iş yeri, bina veya kurum sahipleri, araçlar için bu ürünü kullanmaktadır. Böylelikle tüm araçlar gerektiği gibi düzgün park yapabilmekte ve oluşabilecek sorunların önüne geçilmektedir. Kauçuk araç stoperi

Kauçuk araç durdurucu stoper ; Araç yaslama stoperi veya Araç durdurucu olarak da adlandırılmaktadır. Açık veya kapalı bütün otoparklarda, bina girişlerinde, mağaza önlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında düzenli araç parkını sağlamak için ideal bir üründür.

 Açık veya kapalı tüm araç park alanlarına uygulanabilir. Esnek kauçuk olması sayesinde, park esnasında oluşabilecek hasarların önüne geçilir.